APRÈS MIDI FALL - nowa kolekcja na jesień już dostępna!

APRÈS MIDI FALL - nowa kolekcja na jesień już dostępna!

Kapsuła na jesień to selekcja produktów idealnych na tę porę roku. Miękkie tkaniny, kobiece kroje i wyraziste printy to główna oś kolekcji. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na ten sezon.

Gdy temperatury spadają, a jesień wprowadza melancholijny nastrój wiemy, że to czas, w którym Twój komfort jest najważniejszy. Dlatego w kolekcji APRÈS MIDI FALL prezentujemy modele, pozwalające na otulenie się miękkością i najlepszą jakością.

Zobacz naszą nowość, puchową kurtkę TOKYO, ponadczasowy model idealny dla każdej kobiety, która lubi czuć się swobodnie, ale też modnie w zimne dni. To klasyczny czarny model puchówki z kapturem ozdobiony lampasami z naszym logo. Kurtka TOKYO jest świetną bazą dla wielu stylizacji, z jednej strony uniwersalna z drugiej wyróżniająca się w tłumie. To jak ją wystylizujesz zależy tylko od Ciebie. Kurtka zapewnia doskonałe grzanie, ale jednocześnie jest niezwykle miękka i lekka. To wszystko za sprawą naturalnego puchu Animex, który gwarantuje ciepło, przewiewność. Zobacz naszą nowość, puchową kurtkę TOKYO, ponadczasowy model idealny dla każdej kobiety, która lubi czuć się swobodnie, ale też modnie w zimne dni. To klasyczny czarny model puchówki z kapturem ozdobiony lampasami z naszym logo. Kurtka TOKYO jest świetną bazą dla wielu stylizacji, z jednej strony uniwersalna z drugiej wyróżniająca się w tłumie. To jak ją wystylizujesz zależy tylko od Ciebie. Kurtka zapewnia doskonałe grzanie, ale jednocześnie jest niezwykle miękka i lekka. To wszystko za sprawą naturalnego puchu Animex, który gwarantuje ciepło, przewiewność.

Nie zapominamy przy tym, że moda oprócz tego, że praktyczna jest również zabawą i kreatywnym sposobem na wyrażenie siebie. Dlatego w kolekcji znajdziesz ciekawe printy, plisy, bufki czy nowe rozwiązania konstruktorskie.

APRÈS MIDI FALL to przede wszystkim ciepłe swetry, miękkie bluzy, uniwersalne basics czy bluzki z charakterystycznym logo. W kolekcji nie zabrakło także kobiecych sukienek we wzory, eleganckich koszul, ponadczasowego kombinezonu oraz wyrafinowanego garnituru.

Poznaj kolekcję APRÈS MIDI FALL, dołącz do naszej społeczności i czuj się wyjątkowo tej jesieni!

Partnerem kolekcji APRÈS MIDI FALL została marka biżuteryjna TOUS.