O nas

DWIE SIOSTRY, JEDNA PASJA

Historia marki sięga 2011 roku, w którym powstał pierwszy butik w poznańskim Starym Browarze. BIZUU to jednak coś więcej niż brand, to ponad 10 lat wzajemnej pasji i miłości do mody dwóch sióstr – Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak. Powstaniu marki przyświecała idea, aby na polskich ulicach zagościł kolor i nieszablonowe motywy. Jak się później okazało, to był jedynie wstęp do nietuzinkowych rozwiązań, które w postaci kwiatowych wzorów i autorskich printów na stałe wpisały się w DNA marki. Dzisiaj BIZUU to wiele zróżnicowanych linii: regularna wiosna-lato oraz jesień-zima, cztery kolekcje sezonowe: Après-Midi, wakacyjna MER, sportowa Balance, kapsułowa Be a BIZUUGirl, ślubna Bridal oraz kolekcja akcesoriów. Od 2016 roku polska marka współpracuje ze światowymi brandami, takimi jak: Cartoon Network, Mattel czy Bravado, z którymi zrealizowała kolekcje: BIZUU x The PowerPuff Girls, BIZUU x Barbie oraz BIZUU x The Rolling Stones. Dodatkowo, z okazji 100-lecia marki TOUS marka BIZUU została zaproszona do współpracy przy projekcie specjalnym. W jego efekcie powstał t-shirt, z autorskim projektem graficznym misia widzianego oczami marki. Projekt ten miał swojego ambasadora w wielu krajach na świecie.Obszerne portfolio BIZUU to szeroki wachlarz stylizacji – od casualowych, poprzez sportowe, aż po propozycje na eleganckie wyjścia. Marka pokazuje uniwersalność swoich kolekcji, których modułowość pozwala na ich łączenie i pozostanie w trendach.

PIĘKNO TKWI W DETALACH

Projekty BIZUU to odpowiedź na wiodące światowe trendy. Wyraziste kolory, w tym flagowy pudrowy róż, niebanalne wykończenia, dodatki, nietuzinkowe fasony to coś, co wyróżnia markę na tle innych brandów. Falbany, które zdobią już nie tylko sukienki oraz autorskie printy, to od kilku sezonów znak rozpoznawczy BIZUU. Wzory podziwiać możemy również na spódnicach, body, swetrach czy dodatkach. Do autorskich rozwiązań dołączyły również projektowane przez zespół kreatywny BIZUU naszywki oraz ręcznie robione akcesoria, takie jak kołnierzyki czy opaski. Współpracując od początku z polskimi szwalniami i dostawcami marka od ponad 10 lat konsekwentnie wzmacnia swój flagowy przekaz, który pokazuje wartość lokalnej produkcji. Wysoka jakość materiałów, jak również ich pochodzenie oraz coraz większe nakłady i zaangażowanie w zrównoważony rozwój skutkują powstawaniem nowych produktów i rozwiązań, wpisując się w ekologiczny manifest BIZUU cares.

DWIE SIOSTRY, JEDNA PASJA

Historia marki sięga 2011 roku, w którym powstał pierwszy butik w poznańskim Starym Browarze. BIZUU to jednak coś więcej niż brand, to ponad 10 lat wzajemnej pasji i miłości do mody dwóch sióstr – Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak.
Powstaniu marki przyświecała idea, aby na polskich ulicach zagościł kolor i nieszablonowe motywy. Jak się później okazało, to był jedynie wstęp do nietuzinkowych rozwiązań, które w postaci kwiatowych wzorów i autorskich printów na stałe wpisały się w DNA marki.
Dzisiaj BIZUU to wiele zróżnicowanych linii: regularna wiosna-lato oraz jesień-zima, cztery kolekcje sezonowe: Après-Midi, wakacyjna MER, sportowa Balance, kapsułowa Be a BIZUUGirl, ślubna Bridal oraz kolekcja akcesoriów.
Od 2016 roku polska marka współpracuje ze światowymi brandami, takimi jak: Cartoon Network, Mattel czy Bravado, z którymi zrealizowała kolekcje: BIZUU x The PowerPuff Girls, BIZUU x Barbie oraz BIZUU x The Rolling Stones. Dodatkowo, z okazji 100-lecia marki TOUS marka BIZUU została zaproszona do współpracy przy projekcie specjalnym. W jego efekcie powstał t-shirt, z autorskim projektem graficznym misia widzianego oczami marki. Projekt ten miał swojego ambasadora w wielu krajach na świecie.
Obszerne portfolio BIZUU to szeroki wachlarz stylizacji – od casualowych, poprzez sportowe, aż po propozycje na eleganckie wyjścia. Marka pokazuje uniwersalność swoich kolekcji, których modułowość pozwala na ich łączenie i pozostanie w trendach.

PIĘKNO TKWI W DETALACH

Projekty BIZUU to odpowiedź na wiodące światowe trendy. Wyraziste kolory, w tym flagowy pudrowy róż, niebanalne wykończenia, dodatki, nietuzinkowe fasony to coś, co wyróżnia markę na tle innych brandów. Falbany, które zdobią już nie tylko sukienki oraz autorskie printy, to od kilku sezonów znak rozpoznawczy BIZUU. Wzory podziwiać możemy również na spódnicach, body, swetrach czy dodatkach. Do autorskich rozwiązań dołączyły również projektowane przez zespół kreatywny BIZUU naszywki oraz ręcznie robione akcesoria, takie jak kołnierzyki czy opaski.
Współpracując od początku z polskimi szwalniami
i dostawcami marka od ponad 10 lat konsekwentnie wzmacnia swój flagowy przekaz, który pokazuje wartość lokalnej produkcji. Wysoka jakość materiałów, jak również ich pochodzenie oraz coraz większe nakłady i zaangażowanie
w zrównoważony rozwój skutkują powstawaniem nowych produktów i rozwiązań, wpisując
się w ekologiczny manifest BIZUU cares.