BE A #BIZUUGIRL. Pokochaj printy!

BE A #BIZUUGIRL. Pokochaj printy!

#BIZUUGIRL to kreatywna dziewczyna, która nie boi się zabawy z modą i niestandardowych rozwiązań. Zawsze trendy, zawsze dobrze ubrana, stawiająca na jakość i wygodę. To właśnie z myślą o niej powstała kapsułowa kolekcja pełna autorskich printów i motywów w stylu BIZUU.

Logo BIZUU to już nie tylko wzór, ale symbol przynależności do społeczności #BIZUUGirls. Kobiet kochających modę, lubiącą się nią bawić i tworzyć nieoczywiste zestawienia. Kolekcja BE A #BIZZUGIRL to znane i lubiane przez nie modele w nowej, odświeżonej wersji. Wszystko to, czego pragną dziewczyny.

Postawiliśmy na uniwersalną modułowość – nieważne, gdzie poniesie kreatywność, modele z kolekcji zawsze będą dobrze wyglądać w swoim towarzystwie. Co więcej, ubrania dopełnią niejedną casualową stylizację o każdej porze roku.

Skoro o wygodzie już mowa, nie mogło oczywiście w kolekcji zabraknąć ciepłych, miękkich swetrów. W wersji rozpinanej à la kardigan w napisy BIZUU.

Dopełnieniem linii BE A #BIZUU GIRL są oczywiście akcesoria. Supermodne, szerokie opaski do włosów w logo i skarpetki, wraz z pozostałymi modelami z kolekcji, stworzą perfekcyjny i efektowny total look.