Druga odsłona kolekcji wiosna-lato 2024 już dostępna!  Wyruszcie z nami w daleką podróż pełną inspiracji.

Druga odsłona kolekcji wiosna-lato 2024 już dostępna! Wyruszcie z nami w daleką podróż pełną inspiracji.

Przedstawiamy kolejny drop naszej nowej kolekcji w myśl wprowadzonego w tym roku, nowego modelu biznesowego. Co miesiąc możecie spodziewać się nowych odsłon, które tworzą spójną historię bez podziału na projekty premium i Après-Midi. Najnowsza premiera to zapowiedź nadchodzącej wiosny w duchu podróży, przygody i odkrywania. Znajdziecie tu żywe swetry, efektowne okrycia wierzchnie, garnitury i zjawiskowe koszule - wszystko w charakterystycznych dla Bizuu wzorach i przyciągających uwagę barwach.

Twarzą najnowszej kampanii zrealizowanej w Nevadzie jest topmodelka Monika JAC Jagaciak. Zdjęcia autorstwa Iny Lekiewicz-Levy oddają romantyczny nastrój kolekcji i wpisują się w pisaną w tym sezonie przez nas historię. Inspiracją do sesji zdjęciowej było surowe piękno i kolory charakterystyczne dla pustynnego krajobrazu Nevady.

Motywem przewodnim tegorocznych projektów jest podróż legendarnym Orient Expressem. Luksusowy pociąg pasażerski od XIX wieku przemierza trasę od Paryża po Stambuł. Efektem podróżniczych inspiracji jest kolekcja w duchu nowoczesnego orientalizmu - pełna printów, barw, ciekawych materiałów i efektownych rozwiązań konstruktorskich. Połączyliśmy klasyczne elementy z oryginalnymi akcentami, tworząc niepowtarzalną estetykę, która łączy w sobie elegancję i pasję do odkrywania.

Kolekcja została przemyślana i zaprojektowana tak, aby szafa klientki BIZUU była kompletna. Na szczególną uwagę zasługują takie modele jak brązowy, skórzany płaszcz Venekia, czarny garnitur z marynarką Muna o krótszym kroju czy zestaw w kratę - spódnica Liego i marynarka Elysia. Kolorem zachwyca niebieski kardigan Clara oraz czerwono-różowy sweter Doom w mocne kwiaty. Wyjątkową propozycją dla fanek printów jest sukienka Rotta.

Z każdym nowym dropem kolekcji wiosna-lato 2024 przywołujemy coraz jaśniejsze barwy - im bliżej wiosny, tym bardziej pastelowe i ciepłe kolory pojawiają się w projektach. Nie możemy doczekać się lekkich stylizacji z wykorzystaniem produktów marki i wspólnej przygodzie z modą w orientalnym stylu. Pamiętajcie - Find Bizuu in You!

CREDITS:
Zdjęcia: Ina Lekiewicz Levy
Stylizacja: Ashlee Barrett-Bourmier
Makijaż i włosy: Ingeborg
Modelka: Monika JAC Jagaciak
Asystentka fotografki: Emma Harries
Produkcja: Raw Production
Bizuu: Adrian Moczulski