Nowa kolekcja na zimę. W ubraniach z kapsuły APRÈS-MIDI Winter chcemy spędzić tę porę roku.

Nowa kolekcja na zimę. W ubraniach z kapsuły APRÈS-MIDI Winter chcemy spędzić tę porę roku.

Nasze propozycje na zimę to przede wszystkim miękkie tkaniny oraz wygodne kroje - ciepłe bluzy, luźne spodnie, komfortowe body z długim rękawem. Nie zapominamy jednak o sukienkach czy wyróżniających się w tłumie kardiganach idealnych na tę porę roku.

W kolekcji APRÈS-MIDI Winter znajdziemy produkty, które dzięki ciekawym haftom, bufkom czy printom zbudują wyjątkową stylizację na co dzień i na wielkie wyjście. Propozycje na tę zimę to również ponadczasowe, uniwersalne modele i kroje, jakie z łatwością dopasujemy do modeli obecnych już w naszej szafie. Koniecznie zwróćcie uwagę na nową odsłonę sukienki Georgina w czarno-białe kwiatowe wzory z bufkami na rękawach i paskiem w tali, która idealnie sprawdzi się podczas grudniowych okazji.

Wiodącymi projektami w tym dropie są miękkie otulające bluzy i dresy. Zestawione z wełnianymi skarpetkami o idealne sprawdzą się na długie zimowe wieczory przed kominkiem. Natomiast dobierając do kompletów zimowe buty oraz puchówkę Tokyo z kolekcji BIZUU stworzą wielkomiejski look na załatwianie codziennych sprawunków.

Kapsuła jest również odpowiedzią na rosnący w siłę trend logomanii – nasi projektanci przygotowali dla Was swetry, golfy czy spódnice z emblematem marki.