Pierwsza odsłona najnowszej kolekcji Spring Summer 2024!

Pierwsza odsłona najnowszej kolekcji Spring Summer 2024!

Nowy rok zaczynamy od zmiany. Połączyliśmy nasze dwie linie - Premium i Apres-Midi, a wszystko po to, aby tworzyć spójną i szeroką kolekcję odpowiadającą różnym potrzebom naszych Klientek. Chcemy, aby projekty BIZUU towarzyszyły Wam przez cały rok. Pierwszy drop linii Spring Summer 2024 to tak naprawdę przedsmak całej kolekcji i głównej inspiracji, którą jest ORIENTALNA PODRÓŻ BIZUU. Bądź z nami w najbliższych miesiącach i daj się zaskoczyć z każdą kolejną odsłoną.

Pierwszy drop to wprowadzenie do orientalnej historii, podróży, w którą zabierzemy Was w tym roku. Orient Express ze swoją luksusową i pełną blasku atmosferą może zainspirował kolekcję łączącą elementy klasyczne i vintage z nowoczesnymi akcentami. Poprzez aktualne projekty chcieliśmy na nowo zdefiniować orientalizm, umieścić go w bardziej nowoczesnej formie i nadać współczesny charakter.

W pierwszym dropie znajdziemy zarówno klasyczne modele, które stworzą casualowe stylizacje jak i kobiece printy zgodne z dna BIZUU. Nie zabraknie też otulających swetrów o ciekawych formach w soczystych barwach i printach.

Drop uzupełnią też klasyczne modele bluz czy golfów, które tworzą bazę naszej garderoby.

W tej odsłonie staraliśmy się znaleźć równowagę pomiędzy elegancją w stylu vintage a współczesnym stylem, tworząc kolekcję, która jest atrakcyjna dla entuzjastek nowoczesnej mody.

Wszystko to aby każda z naszych Klientek mogła we wszystkich dropach znaleźć coś dla siebie - na co dzień i na wielkie wyjście!

Find BIZUU for You. Find BIZUU in You.