Sportowa kolekcja BIZUU BALANCE - z myślą o ciele i duszy

Sportowa kolekcja BIZUU BALANCE - z myślą o ciele i duszy

W dzisiejszych czasach dbanie o siebie to dążenie do równowagi w życiu. Nie tylko stawianie na komfort i jakość, ale także szacunek do naszego ciała i duszy. Z taką myślą powstała nasza sportowa kolekcja ubrań i dodatków BIZUU BALANCE.

Life is all about balance

Łatwo jest zapomnieć o swoich potrzebach. Coraz częściej zaczynamy skupiać się na sobie, by móc czerpać siłę z każdego aspektu życia. Kolekcja BIZUU BALANCE jest idealną odpowiedzią na wymagania współczesnych kobiet.
Sesję foto zrealizowaliśmy na cichej, odległej plaży w meksykańskim Tulum. Ten rajski klimat stał się idealnym narzędziem dla fotografki Michelle Van Dijk, która wraz z modelką Pilar Tarche stworzyła niezwykle sielankowy i stymulujący pozytywną energią obraz – kwintesencję relaksu.

Sportowa kolekcja BIZUU BALANCE to hołd dla komfortu

Postawiliśmy na modele, które świetnie sprawdzą się podczas aktywności, szczególnie tej najmocniej odprężającej jak joga czy nawet medytacja. Ambasadorką linii została Eli Wierkowska, która od wielu lat zwraca właśnie uwagę na uważność podczas pracy z ciałem, oddechem, koncentracją, czy też szeroko rozumianym well-beingiem. Kolekcji towarzyszy projekt Path of Balance, poświęcony różnym aspektom równowagi i skutecznym metodom, aby zregenerować się w zabieganej rzeczywistości – aż 5 videobooków zobaczycie na kanale YouTube @bizuufashion.

Kapsułowość i uniwersalność

Linia BIZUU BALANCE to nie tylko skrzętnie skomponowane modele odzieży, które zapewnią wygodę podczas relaksu i aktywności fizycznej. To też takie dobranie krojów, które pozwala na noszenie ich również na co dzień, przy casualowych stylizacjach miejskich. W obrębie samej kolekcji niezwykle łatwo jest łączyć ze sobą elementy w dowolne zestawy, pasujące do każdej sylwetki. Mamy więc tutaj odpowiednią różnorodność. Od elastycznych body SWAN, topów i legginsów o różnych długościach, przez wakacyjne kimono AGAMA z obszernym rozszerzanym rękawem, wykończonym frędzlami, aż po ciepłe dresy czy długi moherowy sweter z certyfikowanej przędzy o grubym splocie.
Nie da się oddzielić spokoju ducha od ważnych dla planety spraw. Dlatego priorytetową dla nas kwestią było zadbanie o zrównoważony rozwój i wykorzystanie ekologicznych tkanin. Postawiliśmy więc na bawełnę organiczną, recyklingowany poliester czy niezwykle przewiewną dzianinę konopną.
Całość uzupełniają akcesoria. Wygodna, bawełniana torba, opaski sportowe świetnie dopełnią casualowy outfit. W kolekcji znalazł się także zestaw idealny do medytacji – szałwia i palo santo wraz z wytwarzaną ręcznie przez Paititi Holistic Store ceramiczną podstawką.