III drop kolekcji AW23 już dostępny. To doza modowego szaleństwa na zbliżające się chłody.

III drop kolekcji AW23 już dostępny. To doza modowego szaleństwa na zbliżające się chłody.

Przed nami coraz chłodniejsze dni dlatego przygotowaliśmy dla Was propozycje idealne na ten sezon! Poznaj nowy drop kolekcji AW23 i zobacz jakie modele będą królowały w naszych szafach na co dzień i od święta.

W nowym dropie kolekcji znajdziecie dużo modeli, wykonanych z ciepłych materiałów i w klasycznych kolorach, które otulą Was w zimne dni. Do tego dodaliśmy też dużą dawkę błysku na wielkie wyjścia, tworząc kapsułę prawdziwie wyjątkową.

Ciepło i miękko

Pozycją, która ucieszy fanki naszych okryć wierzchnich jest płaszcz Palamos w nowym kolorze. Produkt w różu jest w naszej kolekcji od dawna, a teraz przygotowaliśmy go w głębokiej czekoladzie. Wygodny krój w połączeniu z wełną merino nie pozostawiają wątpliwości – tej zimy będzie miło, ciepło, wygodnie.

Elegancko i ponadczasowo

Zestaw stworzony ze spódniczki Kassel i marynarki Beatrix to uniform dla każdej minimalistki, uwielbiającej klasyczne stylizacje z modowym twistem. Ponadczasowy czarny set ozdabiają duże złote guziki, przerysowany kołnierz i białe obszycia.

Przytulnie i wzorowo

Jak w każdej naszej kolekcji zadbaliśmy o codzienną porcję kolorów i wzorów. Znajdziecie je na swetrach Jojo w szerokie pasy, Moe w malowicznie kwiaty czy najbardziej świątecznym modelu Aspie, który ozdobiony został śnieżynkami.

Zjawiskowo i kobieco

Świąteczne imprezy, sylwester, karnawał coraz bliżej dlatego w kolekcji nie mogło zabrakło błyszczących modeli! Na uwagę zasługują garnitur Jackson, mini sukienka Silvri, zjawiskowa maxi Italiana czy syrenia sukienka Avrille. Czujemy, że te pozycje skradną Wasze serca i zawładną każdym przyjęciem.