Zajrzyj do zaczarowanego świata BIZUU  II drop kolekcji premium już dostępny!

Zajrzyj do zaczarowanego świata BIZUU II drop kolekcji premium już dostępny!

Przeżyj razem z nami wyjątkową podróż po wyśnionym świecie jesieni. W tym sezonie postawiliśmy na inspiracje latami 70., unikatowe wzory i najlepszej jakości materiały.

Kolekcja AW23/24 to DNA naszej marki, w odświeżonej wersji zgodnej ze światowymi trendami. To romantyzm i kobiecość, jednak w bardzo nieoczywistej wersji. Jesienią proponujemy Wam piękne konstrukcje, najbardziej dopracowane detale, a to wszystko w stonowanych barwach idealnych na tę porę roku.

W II dropie kolekcji znajdziemy dużo okryć wierzchnich takie jak krótki kożuch Fara, długi kożuch Mafara, różowy pluszowy płaszcz Palamos. Przygotowaliśmy równie marynarki z szerokimi ramionami takie jak Trewir czy Nika oraz bluzki czy body z ozdobnymi bufkami, w kwiatowe wzory, gładkie czy z bogatymi kołnierzykami. Nasze ulubione to Antuasa, Pingang i Thorita. W kolekcji nie zabrakło też charakterystycznych dla BIZUU sukienek, swetrów z logo czy eleganckich dodatków.

Kolekcja zaprojektowana jest kapsułowo, tak aby móc tworzyć gotowe zestawy z myślą naszych projektantów. W II dropie znajdziecie liczne komplety, ale zachęcamy Was do samodzielnego łączenia produktów i bawienia się modą! Ta jesień należy do Waszej wyobraźni.