BIZUU SUPPORTS WOMEN – wspieramy kobiety

BIZUU SUPPORTS WOMEN – wspieramy kobiety

BIZUU to marka stworzona przez kobiety dla kobiet. Z tą myślą powstał projekt BIZUU SUPPORTS WOMEN, który skupia się wokół idei wzajemnego wsparcia i solidarności kobiet. W ramach akcji, w Dzień Kobiet, 8 marca 2021, do sprzedaży trafiła mini kolekcja wyjątkowych t-shirtów. 20% kwoty ze sprzedaży każdego z nich, przekazywana zostaje na kompleksową i specjalistyczną pomoc dla kobiet doświadczających przemocy w ramach wsparcia fundacji Centrum Praw Kobiet.

KOBIETY DLA KOBIET

BIZUU SUPPORTS WOMEN to niezwykle ważna dla nas inicjatywa. Od początku istnienia marki, zależy nam nie tylko na tym, aby tworzyć unikatowe modele ubrań i dodatków dla kobiet. Chcemy też wspierać kobiety także w życiu codziennym. Dlatego też w ramach solidarności z kobietami, postanowiliśmy wesprzeć fundację Centrum Praw Kobiet. Dzień w dzień działa ona przeciwdziałając wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet zarówno w życiu prywatnym, publicznym, jak i zawodowym. Dąży do tego, aby stworzyć warunki, które umożliwiają kobietom korzystanie z należnych im praw człowieka, w tym prawa do życia wolnego od przemocy i dyskryminacji.

BIZUU SUPPORTS WOMEN – mini kolekcja z kobiecym manifestem

Mini kolekcję t-shirtów, z których 20% dochodu ze sprzedaży każdego z modelu, jest przekazywane dla fundacji Centrum Praw Kobiet, stanowią cztery super koszulki. Każda zawiera hasło, stanowiące jednocześnie nasz statement: MOM, PROUD TO BE A WOMAN, THANKS GOD I’M A WOMAN, ME AS A WOMAN. MY POWER.
Prócz napisów pojawiają się też ozdobne elementy, takie jak serduszko czy szkic kobiecej sylwetki. T-shirty utrzymane są w lubianej przez nasze #BIZUUGIRLS kolorystyce – lekkiej, pastelowej z kontrastowymi elementami. Wykonane są z miękkiej bawełny z dodatkiem elastanu, a skrojone w wygodny, lekko oversizowy model. To supermodna baza idealna do tworzenia wielu casualowych stylizacji.
Koszulki w naszej kampanii, w obiektywie niezawodnej Dominiki Jarczyńskiej, dumnie zaprezentowała na sobie Aleksandra Woźniak. Mocna i minimalistyczna sceneria Michała Zomera w czerwieni i granacie, podkreśla dodatkowo siłę przekazu haseł z t-shirtów i naszej akcji.
BIZUU SUPPORTS WOMEN to kolekcja, która łączy w sobie modę, kobiecą solidarność i wartości. Obok takich propozycji po prostu nie da się przejść obojętnie.