Historia pewnej współpracy!

Historia pewnej współpracy!

Ostatnie tygodnie roku to czas podsumowań. Dla nas 2023 rok był udany, bo do grona naszych partnerów dołączyła marka Samsung Galaxy. A co więcej, przekonaliśmy się, że nowoczesne technologie są integralną częścią mody. Zobaczcie najciekawsze momenty naszej współpracy!

Wszystko zaczęło się od stworzenia projektów akcesoriów do smartfonów Galaxy. W wyniku współpracy powstały: zestaw naklejek, torebka na smartfon oraz sznurek cross-body.Ten wyjątkowy zestaw akcesoriów oraz Samsung Galaxy Z Flip5 latem zabraliśmy na wakacje nad morze, a jesienią na city break do Poznania. Zobaczcie nasze pamiątkowe zdjęcia z wyjazdu.Natomiast Wy zestaw akcesoriów mogliście zdobyć biorąc udział w konkursach lub robiąc zakupu w naszych butikach stacjonarnych. Dodatkowo w przestrzeni BIZUU w Warszawie mogliście przetestować najnowsze urządzenia Samsung Galaxy.

Z kolei Samsung Galaxy S23 Ultra towarzyszył nam w codziennej pracy. Nagrane smartfonem relacje z sesji zdjęciowych, eventów, a także relacje z butiku i pracowni mogliście podziać na naszych social mediach.