KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 30 DNI

KUP TERAZ, ZAPŁAĆ ZA 30 DNI

Twisto to metoda płatności, dzięki której możesz bezpłatnie przesunąć płatności o 30 dni bez rejestracji, a po założeniu konta Twisto, wydłużyć termin spłaty nawet do 45 dni bez żadnych kosztów!

PRZYMIERZ, SPRAWDŹ

To nowoczesna metoda płatności, która pozwoli Ci zapłacić online za wybrany produkt, po jego otrzymaniu i sprawdzeniu - zupełnie za darmo.

PROSTE PŁATNOŚCI

Masz 30 dni, licząc od daty zakupu, na opłacenie zamówienia. Od razu po zakupie na maila otrzymasz od Twisto instrukcje dotyczące płatności. Rachunek możesz opłacić kartą, przelewem lub Blikiem.

Korzystanie z Twisto jest całkowicie bezpłatne, jeśli opłacisz rachunek w terminie. Płacisz tylko za to, co zamówisz.

WYMIANA I ZWROT

Jeśli nie odpowiada Ci zakupiony produkt, możesz go łatwo wymienić lub zwrócić zgodnie z regulaminem sklepu. Po odesłaniu produktu zachowaj dowód zwrotu. Jeśli zapłaciłeś już wcześniej do Twisto - pieniądze wrócą do Ciebie.

Jeśli zbliża się termin płatności rachunku, a wymiana lub zwrot pieniędzy nie na- stąpiły, po prostu skontaktuj się z Twisto i poproś o wydłużenie terminu na spłatę. Zalecamy zachowanie listu przewozowego, możesz zostać poproszony o przedstawienie dowodu zwrotu.