“Face The Sun With BIZUU” czyli nasza pierwsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych

“Face The Sun With BIZUU” czyli nasza pierwsza kolekcja okularów przeciwsłonecznych

Tanya, Lucia, Portia, Harper. To nie tylko imiona ulubionych bohaterek głośnego serialu, ale i nazwy najmodniejszych dodatków tego lata. Właśnie wypuściliśmy pierwszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych i zachęcamy Was głośno - “Face The Sun With BIZUU”. Brzmi obiecująco, prawda?

W kolekcji “Face The Sun With BIZUU” znajdują się 4 modele okularów przeciwsłonecznych o ponadczasowych krojach, a każdy w dwóch wersjach kolorystycznych. Dzięki wszechstronności modeli będą idealnym uzupełnieniem wszystkich stylizacji, a każda kobieta znajdzie w dropie coś dla siebie niezależnie od typu urody.

Wszystkie modele posiadają dyskretne, złote logo BIZUU na zausznikach, co nadaje okularom kobiecego stylu i w subtelny sposób podkreśla ich luksusowy charakter. Ten letni dodatek sprawdzi się doskonale w zestawieniu z casualowymi, codziennymi stylizacjami jak i eleganckimi strojami podczas wielkich wyjść.

Produkty z kolekcji to okulary o wysokiej jakości w zgodzie ze wszystkimi wymaganymi standardami. Soczewki wyposażone zostały w filtr polaryzacyjny gwarantujący pełną ochronę przed odblaskami, refleksami świetlnymi, promieniowaniem UV, dlatego zapewniają bezpieczeństwo i wygodę w każdych warunkach.

Zapoznaj się z naszą kolekcją okularów i … “Face The Sun With BIZUU”!