Zwroty

Formularz zwrotu/wymiany

Wybierz, w jaki sposób dokonano zakupu produktów, które zwracasz. Jeśli zakupu dokonano z kontem użytkownika, kliknij odpowiedni przycisk poniżej. Po zalogowaniu, przejdź do zakładki zamówień, wybierz zamówienie, które chcesz zwrócić i kliknij przycisk zwrotu. Jeśli dokonano zakupu bez rejestracji, wybierz drugi przycisk, dzięki któremu pobierzesz formularz zwrotu.

Zapakowanie towaru

Zapakuj towar oraz zabezpiecz przesyłkę tak, aby nie uległa zniszczeniu podczas transportu. Możesz do tego użyć opakowania, w którym zostało dostarczone zamówienie. Do przesyłki dołącz wypełniony formularz zwrotu/wymiany.

Wysłanie paczki

Wyślij paczkę na adres: BIZUU ZWROT, OMNIPACK Sp. z o.o., ul. Aleja Katowicka 66, 05-830 Nadarzyn, bud. DC04 rampa 40. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, możesz dokonać darmowej przesyłki, używając opcji zwrotu zamówienia, która jest dostępna w panelu użytkownika. W przypadku braku konta w naszym sklepie, zwrot przesyłany jest w dowolny sposób na własny koszt.

Zwrot należności

Zwrot płatności dokonamy na podany przez Ciebie rachunek bankowy. Proces ten może trwać do 14 dni od momentu dostarczenia zwrotu do naszego magazynu.

Więcej informacji na temat polityki zwrotów lub prawa do rezygnacji z zakupów można znaleźć w naszym Regulaminie Sklepu