Kolekcja BIZUU Après-Midi Spring – sentymentalny powiew świeżości

Kolekcja BIZUU Après-Midi Spring – sentymentalny powiew świeżości

Zapraszamy na odrobinę romantycznej sielanki, podszytej radosnymi wspomnieniami i inspirującą dawką kobiecej mody. Zobaczcie nową kolekcję od BIZUU Après-Midi Spring.

Pełni nostalgii i nadziei wkraczamy z impetem w kolejną porę roku. Wraz z kolekcją BIZUU Après-Midi Spring wybieramy się w niezwykłą podróż do przeszłości, do czasów wypełnionych beztroską i sielanką.

Ten niezwykły, pełen chillu pozytywny vibe, który otacza najnowsze projekty spod rąk naszych projektantek – Zuzanny Wachowiak i Blanki Jordan to kwintesencja tej linii. Żeby jeszcze mocniej to podkreślić naszą sesję zdjęciową, pod okiem fotografki Lindy Witt, stworzyliśmy w gorących promieniach słońca Ibizy. Piękniej już być nie mogło!

Wielki come back lat 90.

Lata młodości, szalona i odważna moda, pierwsze życiowe rozterki i początki kształtowania swojego stylu. Niesamowita lekkość i słodycz, szalenie dziewczęce wzory i kolory oraz radosne i swobodne zestawienia. To właśnie taka stylistyka z pełnym impetem powraca i zaczyna królować w aktualnych trendach.

W naszej wiosennej kolekcji nie mogło więc zabraknąć największych smaczków. Barbie core w złagodzonej, nieco bardziej „dorosłej” odsłonie, autorskie kwiatowe printy dodające stylizacjom odrobinę świeżości i romantyzmu, a także delikatne i stonowane barwy idealnie kontrastujące z widocznymi logowaniami i żywymi deseniami. To wszystko sprawia, że BIZUU Après-Midi Spring tak świetnie oddaje ducha wiosny.

Denim wiecznie żywy

A teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Mocny powrót do trendów lat 90. zaowocował jeszcze większą obsesją mody na punkcie dżinsu, a nawet pełnych, denimowych stylizacji. Prócz powracających outfitów złożonych wyłącznie z tych materiałów, pojawiają się również dżinsowe dodatki w postaci opasek, toreb czy nawet butów. Wielki powrót denimu to również pełne spektrum możliwości jeśli chodzi o kroje, style i możliwości kreowania nowych looków. Wreszcie mamy niekwestionowaną możliwość wybierania takich elementów ubrania z dżinsu, który nam się podoba i świetnie na nas leży. A to wszystko dzięki temu, że jeśli chodzi o denim –modne jest praktycznie wszystko!

W kolekcji BIZUU Après-Midi Spring znajdziemy więc przeróżne wariacje na temat dżinsu. Mamy zarówno mini spódniczki, postrzępione elementy, wytarcia, a nawet romantyczne falbany. Propozycje, które zestawione z innymi ubraniami – czy to casualowymi, eleganckimi czy takimi na randkę, wyglądają świetnie i nadają outfitowi niepowtarzalny urok.